Anasayfa > Duyurular

 PayaStem Merkezi Okul Öncesi Stem Eğitimine Hak Kazanan Öğrencilerimiz       4.11.2019,12:26:52

 Yapay Zeka Sınıfı Başvuru Sonuçları       4.11.2019,12:26:18

 Payas Belediyesi ve Payas Halk Eğitim Merkezi ortaklığında PAMEK  binası içerinde yeni derslikler kurulacaktır       12.10.2019,14:15:16

PayaSTEM Merkezi olarak tüm öğrencilere ve velilere,  başvurularımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun ve heyecanlı bir başvuru dönemi geçirdik. Başvuru sayısının çok fazla olmasından dolayı başvuru yapan tüm öğrenciler ile 2019-2020 eğitim öğretim döneminde beraber olamayacağız. Ancak STEM eğitimi almanın öneminin ve gerekliliğinin farkındayız.PayaSTEM Merkezi ne kabul edemediğimiz öğrencilerimizin de STEM eğitimi alabilmesi için Payas Belediyesi ve Payas Halk Eğitim Merkezi ortaklığında PAMEK  binası içerisinde yeni derslikler kurulacaktır.

Kurulacak dersliklerde eğitim görecek öğrenciler için yeni bir başvuru sınavı ve mülakat yapılmayacaktır. Öğrenciler,  PayaSTEM Merkezi’ne 2019-2020 eğitim öğretim yılı için başvuru yapan  ve  merkeze dahil edilemeyen öğrenciler arasından seçilecektir.

Öğrenci alımları, PayaStem Merkezinde sınava giren ancak kabul edilemeyen öğrenciler arasından yapılacaktır. Sonuçlar, payastem.com internet adresinden ve PayaSTEM Merkezi sosyal medya hesaplarından en yakın zamanda duyurulacaktır.  

 Yeni Dönem Başvurularımız Sonuçlanmıştır...       12.10.2019,14:04:15

2019 - 2020 Egitim - Öğretim dönemi PayaStem Öğrenci seçimleri bitmiştir. Çok yoğun başvurular arasından seçimlerimizi gerçekleştirirken; vermiş olduğunuz cevaplar ve yüzyüze yapılan görüşmeler üzerinden secimler yapılmıştır. Kontenjanımız dahilinde tüm öğrenciler özenle değerlendirilmiştir. Bu sene aramızda olamayan öğrenciler hayal kırıklığına düşmesin. Tatillerde yapılan kamplara ve gelecek dönemde açılacak olan başvuranlara kayıt yapabilirler. PayaStem Merkezimize başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz.

Başvurusu kabul edilen öğrencilerin PayaStem Merkezimize gelecekleri gün ve saatler önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Sonuçlara Burdan Ulaşabilirsiniz...

 

Bize Ulaşın