Anasayfa > Duyurular

 PayaSTEM Bilim Kampı Başvuru Sonuçları       17.1.2020,17:16:19

 PayaStem Merkezi Okul Öncesi Stem Eğitimine Hak Kazanan Öğrencilerimiz       27.12.2019,11:12:10

 Payas Belediyesi ve Payas Halk Eğitim Merkezi ortaklığında PAMEK  binası içerinde yeni derslikler kurulacaktır       27.12.2019,11:11:23

PayaSTEM Merkezi olarak tüm öğrencilere ve velilere,  başvurularımıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun ve heyecanlı bir başvuru dönemi geçirdik. Başvuru sayısının çok fazla olmasından dolayı başvuru yapan tüm öğrenciler ile 2019-2020 eğitim öğretim döneminde beraber olamayacağız. Ancak STEM eğitimi almanın öneminin ve gerekliliğinin farkındayız.PayaSTEM Merkezi ne kabul edemediğimiz öğrencilerimizin de STEM eğitimi alabilmesi için Payas Belediyesi ve Payas Halk Eğitim Merkezi ortaklığında PAMEK  binası içerisinde yeni derslikler kurulacaktır.

Kurulacak dersliklerde eğitim görecek öğrenciler için yeni bir başvuru sınavı ve mülakat yapılmayacaktır. Öğrenciler,  PayaSTEM Merkezi’ne 2019-2020 eğitim öğretim yılı için başvuru yapan  ve  merkeze dahil edilemeyen öğrenciler arasından seçilecektir.

Öğrenci alımları, PayaStem Merkezinde sınava giren ancak kabul edilemeyen öğrenciler arasından yapılacaktır. Sonuçlar, payastem.com internet adresinden ve PayaSTEM Merkezi sosyal medya hesaplarından en yakın zamanda duyurulacaktır.  

 Yeni Dönem Başvurularımız Sonuçlanmıştır...       12.10.2019,14:04:15

2019 - 2020 Egitim - Öğretim dönemi PayaStem Öğrenci seçimleri bitmiştir. Çok yoğun başvurular arasından seçimlerimizi gerçekleştirirken; vermiş olduğunuz cevaplar ve yüzyüze yapılan görüşmeler üzerinden secimler yapılmıştır. Kontenjanımız dahilinde tüm öğrenciler özenle değerlendirilmiştir. Bu sene aramızda olamayan öğrenciler hayal kırıklığına düşmesin. Tatillerde yapılan kamplara ve gelecek dönemde açılacak olan başvuranlara kayıt yapabilirler. PayaStem Merkezimize başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz.

Başvurusu kabul edilen öğrencilerin PayaStem Merkezimize gelecekleri gün ve saatler önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Sonuçlara Burdan Ulaşabilirsiniz...

 

 Yeni Açılan Merkezimizin Öğrenci Listesi       27.12.2019,11:13:07

PayaStem Yapay Zeka Merkezimizin yeni açılacak sınıflarına aşağıda adı yazan öğrencilerimizin, kayıt işlemlerinin tamamlanması için; öğrenci velisinin 27 - 29 Kasım 2019 tarihleri saat 11.00-18.30 arasında Türk Yurdu Parkında bulunan PayaStem Yapay Zeka Merkezine bizzat gelmeleri gerekmektedir. Bu süre içerisinde velisi gelmeyen öğrencilerin kayıtları otomatik olarak sistemden düşecektir. Çok yoğun başvurular arasından seçimlerimizi gerçekleştirirken; vermiş olduğunuz cevaplar ve yüzyüze yapılan görüşmeler üzerinden secimler yapılmıştır. Kontenjanımız dahilinde tüm öğrenciler özenle değerlendirilmiştir. Bu sene aramızda olamayan öğrenciler hayal kırıklığına düşmesin. Tatillerde yapılan kamplara ve gelecek dönemde açılacak olan başvuranlara kayıt yapabilirler. PayaStem Yapay Zeka Merkezimize başvuru yaptığınız için teşekkür ederiz. Başvurusu kabul edilen öğrencilerin PayaStem Yapay Zeka Merkezimize gelecekleri gün ve saatler resimlerin üzerinde yazmaktadır.

Sınıf Listerlerini Görmek İçin Yıklayınız ...

 Yapay Zeka Sınıfı Başvuru Sonuçları       27.12.2019,11:12:43

Bize Ulaşın