Uluslararası Ecxpocytar 2017 Bilimsel Proje Yarışması

Uluslararası Ecxpocytar 2017 Bilimsel Proje yarışmasında , Öğrencimiz DÜNYA BİRİNCİSİ olarak Best Ödülü kazanmıştır. 
Büyük bir başarıya daha imza atmanın haklı gururunu yaşıyor, öğrencimiz Hasan Altan’a ömür boyu başarı ve mutluluk diliyoruz.
Cem KAĞAR hocamızı ve Öğrencimiz Hasan’ı
Daha Fazla


Uluslararası 10. Kalite Zirvesi

İngiltere'nin Başkenti Londra'da düzenlenen Uluslararası 10. Kalite Zirvesi'nde Payas STEM Projemizle Kalite Ödülüne layık görüldük.


Daha Fazla


Gaziantep eTwinning Bölgesel Çalıştayında

Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Hakan BÜCÜK ve EBA Daire Başkanı Mehmet RUŞEN ile oldukça keyifli STEM paylaşımında bulunduk.


Daha Fazla


30. ULUSLARARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ’NDE YILIN EN İYİ İNOVATİF BAŞKANI

İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen yurtiçi ve yurtdışından önemli konukların katıldığı '2017 Lobin Consumer Quality Awards - 30. Uluslararası Tüketici Zirvesi’ne katıldık. Türkiye’de inovasyon anlamında ön plana çıkan üst düzey eğitim projemiz PayasStem ile ‘Yılın En İyi İnovatif Baş
Daha Fazla


Girls in STEM

STEM eğitimi ve STEM eğitiminde kızların öneminin vurgulandığı Aziz SANCAR hocamızın Girls in STEM projesine kızlarımızla beraber katılarak PayasStem olarak destek verdik.
PayasStem; Geleceği Kurgular...


Daha Fazla


İl Proje Ekibi Sunumu

İl Milli Eğt. Şube Müdürümüz Mustafa Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Eray Sarı ve İl Proje Ekibi nin katılımıyla oldukça keyifli ve bir o kadarda verimli bir şekilde PayasStem ' de gerçekleşen Proje Eğitimi . Teşekkür ederiz. 


Daha Fazla


Payas Stem Merkezimiz Posta Gazetesinde Yayınlandı

Payas Stem Merkezimizin tanıtımı 27 Şubat 2017 Pazartesi itbariyle Posta Gazetesinde Yayınlanmıştır.


Daha Fazla


TÜSİAD STEM KİTİ VE ÖĞRETMEN EĞİTİMİ PROJESİ

Hafta sonu İstanbul ve Hatay'da, TÜSİAD STEM Kiti ve Öğretmen Eğitimi Projesi, "2.Yüz yüze Eğitim Programı"nı tamamlandı.


Daha Fazla


İLKLERİN ŞEHRİ PAYAS'TA BİR İLK DAHA, PayaSTEM

STEM merkezi ile ilklerin şehri Payas'ta bir ilke daha imza atan Payas Belediye Başkanı Bekir Altan , Bahçeşehir Üniversitesi BAUSTEM Merkezi Direktörü Doç. Dr. Sencer Çorlu ile STEM eğitimleri için bir araya geldi. İlklerin şehri Payas'ta açılan STEM merkezi için Payas Belediye Başkanı Bekir A
Daha Fazla


Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Cep: 0505 315 94 08
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör