TEBRİKLER PAYAS STEM

PayaStem öğrencilerinden başarılarımızı süsleyen bir ödül daha.. 
FLL (First Lego League) tarafından 17 Şubat tarihinde Çankaya Üniversitesi Balgat Kampüsünde gerçekleşen "Hidrodinamik: Suyun Yolculuğu" temalı 14. sezon turnuvalarında PayaStem "En İyi Programlama Ödülü" nü  kaz
Daha Fazla


Bekir Altan'dan Bir İlk Daha!..

‘UV METRE’ isimli projeyi hayata geçirmek için Hatay’ın en başarılı okullarından Özel BİLFEN İskenderun Fen Lisesi ile eğitim kültür iş birliği protokolü imzaladı.

Sosyal sorumluluk projesi olarak hayata geçirilen bu projede; h
Daha Fazla


Yasemin Allsop , Rebeca Wilson ve MEB Yeğitek Ekibinden Güliz Yayla ile PayaStem'de Proje Çalışmaları

University Collage London Computing Bölüm Başkanı Yasemin Allsop , Rebeca Wilson ve MEB Yeğitek Ekibinden Güliz Yayla ile PayaStem'de proje çalışmaları 2. gün son hız devam ediyor


Daha Fazla


Yeğitek Genel Müdürümüz Sn.Bilal Tırnakçı'nin Payas Stemi Ziyareti

YEĞİTEK Genel Müdürü Bilal TIRNAKÇI ve beraberindeki heyet 5 Ocak 2018’de Hatay Payas STEM Merkezi’ni ziyaret etti.

Millî Eğitim Bakan Danışmanı İbrahim YASAK,  YEĞİTEK Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Eyyup TANYILDIZ ve Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin KEKEÇ
Daha Fazla


Milli Eğitim Müdürlüğü ile İşbirliği Protokolümüz

Payas Stem Merkezi’ nin Hatay genelinde yayılması adına; İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Payas Belediyesi arasında Eğitim Kültür İşbirliği protokolü imzalandı. Hepimize hayırlı olması dileğiyle.


Daha Fazla


Aziz SANCAR Hocamız ve Girls In Stem ekibinden ; Bekir Altan’ a teşekkür, Payas Stem ekibine övgü...

Bekir bey merhabalar , 

Umuyorum afiyettesinizdir ve her şey yolundadır.

Mayıs ayında Hatay ilimizde gerçekleştirdğimiz dünyaın ilk ve tek STEM değişimi proğramı olan Girls in Stem (GIS projesinde) göstermiş olduğunuz yakin ilgi ve vermiş oldğunuz kiymetli destekten dolayı proje ekibimiz adına çok teşekkür ediyorum .


Daha Fazla


Payas Stem Merkezi olarak 12 aya 12 yıldız etkinliğimizin 2.Yıldızı

Payas Stem Merkezi olarak 12 aya 12 yıldız etkinliğimizin yıldızı olan Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şirin Tekinay hocamıza sunmuş oldukları konferanstan dolayı teşekkür ederiz. 


Daha Fazla


Uluslararası Ecxpocytar 2017 Bilimsel Proje Yarışması

Uluslararası Ecxpocytar 2017 Bilimsel Proje yarışmasında , Öğrencimiz DÜNYA BİRİNCİSİ olarak Best Ödülü kazanmıştır. 
Büyük bir başarıya daha imza atmanın haklı gururunu yaşıyor, öğrencimiz Hasan Altan’a ömür boyu başarı ve mutluluk diliyoruz.
Cem KAĞAR hocamızı ve Öğrencimiz Hasan’ı
Daha Fazla


PAYASTEM BİR BÜYÜĞÜMÜZ KÖŞESİNİN YENİ MİSAFİRİ

İskenderun Devlet Hastanesi El Cerrahı Uzman Dr. Velat Çelik PayaStem Bir Büyüğümüz Köşesinin konuğu olmuştur. Öğrencilerimizin sorularını cevaplayan Dr. Çelik, PayaStem öğrencilerinin hazırladığı Biyonik Kol projesi içinde bilgiler verdi. Merkezimize gelip, Bize verdiği bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.


Daha Fazla


12 Aya 12 Yıldız

PayaStem olarak "12 Aya 12 Yıldız" etkinliğimiz dahilinde Sayın MEB Müsteşar Yardımcısı Dr. Muammer Yıldız' 'Egitimde Yeni Yaklaşımlar' adlı konferansıyla bizi onurlandırmıştır. Ayrıca PayaStem merkezimizi gezerek "Türkiyede örneği olmayan PayaStem merkezin
Daha Fazla


Uluslararası 10. Kalite Zirvesi

İngiltere'nin Başkenti Londra'da düzenlenen Uluslararası 10. Kalite Zirvesi'nde Payas STEM Projemizle Kalite Ödülüne layık görüldük.


Daha Fazla


Gaziantep eTwinning Bölgesel Çalıştayında

Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Hakan BÜCÜK ve EBA Daire Başkanı Mehmet RUŞEN ile oldukça keyifli STEM paylaşımında bulunduk.


Daha Fazla


30. ULUSLARARASI TÜKETİCİ ZİRVESİ’NDE YILIN EN İYİ İNOVATİF BAŞKANI

İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen yurtiçi ve yurtdışından önemli konukların katıldığı '2017 Lobin Consumer Quality Awards - 30. Uluslararası Tüketici Zirvesi’ne katıldık. Türkiye’de inovasyon anlamında ön plana çıkan üst düzey eğitim projemiz PayasStem ile ‘Yılın En İyi İnovatif Baş
Daha Fazla


Maraş Boğazı Okulunu Merkezimizde Ağırladık

Maraş Boğazı Okulunu Merkezimizde ağırladık. Öğrencilerimize merkezimizin tanıtımını yaptik. Değerli öğretmenlerinin nazik davranışları ve hediyeleri için teşekkür ederiz.


Daha Fazla


İl Proje Ekibi Sunumu

İl Milli Eğt. Şube Müdürümüz Mustafa Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Eray Sarı ve İl Proje Ekibi nin katılımıyla oldukça keyifli ve bir o kadarda verimli bir şekilde PayasStem ' de gerçekleşen Proje Eğitimi . Teşekkür ederiz. 


Daha Fazla


Girls in STEM

STEM eğitimi ve STEM eğitiminde kızların öneminin vurgulandığı Aziz SANCAR hocamızın Girls in STEM projesine kızlarımızla beraber katılarak PayasStem olarak destek verdik.
PayasStem; Geleceği Kurgular...


Daha Fazla


Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör