Aziz SANCAR Hocamız ve Girls In Stem ekibinden ; Bekir Altan’ a teşekkür, Payas Stem ekibine övgü...

Bekir bey merhabalar , 

Umuyorum afiyettesinizdir ve her şey yolundadır.

Mayıs ayında Hatay ilimizde gerçekleştirdğimiz dünyaın ilk ve tek STEM değişimi proğramı olan Girls in Stem (GIS projesinde) göstermiş olduğunuz yakin ilgi ve vermiş oldğunuz kiymetli destekten dolayı proje ekibimiz adına çok teşekkür ediyorum .

Ekibinizin ve PayaSTEM merkezinin değerli üyelerinin destegiyle Hatay ilimizde başarılı bir program gerçekleştirmiş olduk.Sadece Hatay için değil aynı zamanda ülkemizin adina da oldukça önemli bir merkez olan PayaSTEM merkezini , bu vesileyle tanıma imkanımız oldu.Yurtdışında yaşayan Türkler olarak  , çalışmalarınıza katkı sunmak ve birlikte çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyacağımız belirtmek istedim.

GIS Projesinde sağladığınız katkı dolayısıyla hazırladığımız teşşekkür belgelerini sizlere sunuyor , çalımalarınızda kolaylıklar ve gönülden başarılar diliyorum.

Selamlar ve Saygılarımla  ,

Gökhan COŞKUN 

GIS Projesi CEO

Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör