2017-2018 Başvuru Sonuçları


SALI DERS PROGRAMI (16:00- 19:20)


5-K

7-K

7-L

MUSTAFA DERLİ

ONUR ŞAHİN

EMİNE İPEK

BEDİRHAN KARSLI

ZEHRA ACAR

SENA NUR DİŞLİ

BÜNYAMİN AVCI

SUDENAZ ÇETİNKAYA

ALPARSLAN BOZKURT

MUSTAFA EYMEN KAZAN

OZAN TELLİ

SELİN UYAR

İBRAHİM BERKE TÜM

NESİBE DİDAR BAHAR

GÜLSE ÇOLAK

AHMET FEYZİ BAĞ

EKREM BUDAK

TÜRKÜ ELA ÇOLAK

HAMZA SELAHATTİN ASLAN

BUĞRA KEMAL SÖNMEZ

JANBERK EFE KARTAL

MUHAMMED YASİR AKAY

BERFİN YILDIRIM

HİLAL YILMAZ

ÖMER FARUK ÇABALAK

AYŞEGÜL YILDIRIM

MERT ALİ ÇOLAK

ÖMER FARUK COŞKUN

YASİN ACAR

BARIŞ AYDOĞDU

ÖMER FARUK SAYGAL

CEVDET ENES ÖZAY

YILDIZ AYSAL

MUSTAFA EREN TORUN

BURAK ÇETİN

YAREN MERİÇ YILDIZ

BEYTULLAH İŞLİ

İREM DOĞAN

OSMAN BAYLAN

FURKAN DERE

METEHAN BOZKURT

UMUT CAN BAĞATUR

ENES SALİH KILINÇ

HASAN TOPUZ

RESUL BAŞAR


ÇARŞAMBA GÜNÜ DERS PROGRAMI (15:30 – 18:50 )


4-K

4-L

4-M

İREM CEYLİN KARACA

HASAN SASA

CELAL SARP KARPUZ

İPEK AK

İREMNUR EKİCİ

İSMET ASLANKARAYİĞİT

İSMAİL ENES KARAKUŞ

EBRAR EYLÜL CAN

EYMEN TURAN

ÖZGÜR ÇINAR

MUHAMMET MUSTAFA DELİVELİ

YAREN BAKICI

ENES ÖZKAYA

İBRAHİM TAŞTEKİN

MERT SALIK

OĞUZ KAĞAN OKUR

MEHMET ALİ OY

MEHMET TOPAL

YASİN BEKTAŞER

HAYRUNNİSA AKÇADAĞ

ATİLLA TOKGÖZ

SEMA YAMAN

MELİSA NUR EROL

SABİHA GÖKÇE BAŞTUĞ

HATİCE YAPICI

ÖMER FARUK KÖSE

KEVSER ÖZ

SUDE KARATAŞ

EBUBEKİR OĞUZ

ALİ GÜNDÜZ

FATMANUR ARSLAN

SÜMEYYE SENA İLİK

EMİN TAHA BAĞATUR

YİĞİT YALDIZ

ÜNZÜLE TEKTEN

SULTAN HANBAY

EMİNE KÜBRA EREN

LÜTFİ ALTUNSOY

ELANUR ŞAHANBAZ

HATİCE ALASIRT

DİLA DUYGUN

ZÜLEYHA ÖZ


PERŞEMBE GÜNÜ DERS PROGRAMI (15:30 – 18:50 )


3-K

3-L

3-M

MEDİNE DEMİREL

ARDA KILIÇ

MUSTAFA EREN ASLAN

MUHAMMET EREN ÖZAY

YILMAZ ENES BENLİ

İSHAK ÖZBAL

HASAN İSRA ORANSAL

SUDENAZ UÇAR

AHMET ÖZBAL

GÖKTUĞ ALTAN

MERVE ECRİN KARATAŞ

BEYZA YARAR

MERDAN YAĞIZ KARTAL

MÜZEYYEN KAYGUSUZ

EBRAR AÇIKGÖZ

SİNA RÜZGAR DUZ

SEVDE DAMLA YILDIZ

BERAT SEFA DÖNDÜ

HÜSEYİN ARDIÇ

YAĞMUR YILDIZ

MUHAMMED TALHA GÖKDOĞAN

ELİF TELLİ

AYŞE ÜĞÜTEN

UTKU GÜRLER

HASAN MUTLU

EMİR HAMZA SAVAŞ

İSMAİL KAYA

YUSUF KAYA

NECİP YILMAZ

ÖMER ALİ YILDIZ

SÜMEYYE KASAP

MUHAMMED EYMEN GÖLTEPE

KAĞAN EMRE ARSLAN

BUSENAZ TAVŞAN

GÜLŞEN NEVA DELİASLAN

SİNEM YILMAZ

AYBUKE BUSENUR ERSOY

SİNEM YILMAZ

ÖMER FARUK DURAKÇI

İLAYDA DUDU AKKUŞ

GÖKÇE SULTAN YILMAZ

EZGİ DAĞ

BUĞRA ÖZTÜRK

DEFNE MERT


CUMA GÜNÜ DERS PROGRAMI (14:00 – 17:20)


3-N

4-N

4-O

Nida Telli

Mehmet Erdi Ercin

Ahmetcan Nohutoğlu

Yusuf Yıldırım

Rümeysa Atay

Burak Ökkeş Nur

Zeynep Arlı

Ahmet Ziya Özbek

Erol Taha Yurter

Yüsra Yaşar

Muhammed Salih Koç

Nisa Açıkgöz

Belinay Sungur

Batuhan Enes Keskin

Gizem Dirler

Cansu Demirci

Yaser Doğan

Selahattin Erşan

Muhsin Emir Öz

Hilal Şahin

Gülden Berber

Elif Orhan

Ali Özer

Berat Sönmez

Hakan Çankaya

Hikmet Altok

Mehmet Can Cinkara

Hüseyin Gürbüz

Yaren Sena Durmuş

Mehmet Efe Alkış

Irmak Fettahoğlu

Özlem Avcı

Görkem Bulut

Kerem Kara

Bestami Yakup Erdem

Nihal Doğan

Hamza Enes Arpaç

YAREN KAYALI

MERVE EROL

Nazlı Kara

SALİH GÖZÜDOK

SÜHEYLA AYDIN

ÖKKEŞ MURAT YILDIRIM

BAHADIR YAŞAR KARA

?


CUMARTESİ SABAH (09:00 – 12.20)


5-L

5-M

4-P

KENAN YILDIRIM

ELİF NAZ ÜNAL

YAREN YARAR

ŞERİFE GÜL OKUR

YAVUZ BURAK MUTLU

DEDE KAAN DELİBAŞ

EBRAR ÖZAY

MELİH ALPEREN TUFAN

MEVLÜT YILDIRIM

LAMİA FEYZA ÇETİNKAYA

ELİF BOĞA

CAN ÇINAR

BELİNAY GÜLER KARACA

AHMET YUSUF ÇOLAK

GÜLSU MELEK ERDEM

İLKKURŞUN

AZRA OĞUZ

KENAN YILDIRIM

EGE EREN AMAÇ

VOLKAN AGRAS

NİSA NUR MENGÜŞLÜ

ASYA BAYAR

BARAN AKKUŞ

ŞERİFE GÜL OKUR

KAYRA DORUK DİLİÇIKIK

SÜLEYMAN DURMUŞ

ÖMER DURMUŞ

YASEMİN NUR KARABULAK

MEHMET AKİF KUREN

BERİL ÖZKUL

BAŞAK ALTAN

İZZETTİN DEMİRTAŞ

SENA ÖLMEZ

METEHAN TURAN

BERİN SENA AKSOY

BARIŞ ÇOLAK

AHMET KAAN PARLAK

ENVER HAPPANİ

HARUN YAHYA ÖZÇAL

NİYAZİ TEKİN ARICA

MEHMET ARICA

ŞERİFE SEVAL UYAR

ASAF BUĞRA DUDUOĞLU


CUMARTESİ ÖĞLEDEN SONRA (13:30 – 16:50 )


3-O

5-N

6-K

HÜSEYİN BATIN TARHAN

İLYAS KAAN ÇEÇEN

ABDULSAMED TATLI

HÜSEYİN BİLAL CAN

NİSANUR ERGÜN

AHMET BAKİ KARADENİZ

GÜLDÜNYA BAHAR

YİĞİT EFE GÜRLER

AHMET KASIM DERTLİ

ALPEREN TUĞRA KILIÇ

OSMAN TARIK NUR

ALİ KARAOSMAN

ZEYNEP OKUR

HABİB CAN KIRIŞ

MUHAMMED EMİN CAN

ADA GÜRSOY

HATİCE CAN

ABDULLAH YILMAZ

Kerem Aslan

FATMA SENA YARKILI

EBUBEKİR SAMİ AKKOYUN

Mirza Ali

NİSA TEZCAN

HALİL TEKECİ

İBRAHİM ÖZTÜRK

ATİLLA KÜTÜKDE

HASAN HÜSEYİN İŞGÖREN

MUHAMMET EMRE AYSAL

ENES FATİH ANURSAL

MEHMET AKİF ÇELİK

NİSA DEMİR

SEDEF ASLAN

MUHAMMED FURKAN KAZAN

ESİLA GÜŞTA DEMİR

AYŞENUR BİLĞAY

NİYAZİ ÇAKIR

ZEYNEP ECE ÖZLÜK

BERAT KAYRA DÖNMEZ

ÖMER FARUK ZOR

MELEK PALTA

UBEYDULLAH POLAT

YUSUF BERKAY ÖZCAN

ZÜBEYR SEMERCİ


PAZAR SABAH (09:00 – 12:20 )


6-L

6-M

6-N

SUDENAZ KARATAŞLI

AHMET KARAGÜL

PERİSU GÜMÜŞSOY

ZİLAN KAYA

AHMET AKKAR

ARDA ŞAHİN

FEYZİ SALABGİR

LATİFE YARAR

ELİF İPEK ÖTER

MUSTAFA YUNUS BOĞA

ABDULLAH MERT MERTER

SENA ŞAHİN

DEDE ALP DELİBAŞ

KEREM ASLAN

SAFİYE YAMAN

AHMET BERKAY AKSAY

ÇİĞDEM SEYMEN

MERT MUSTAFA TUFAN

AYSEL SELVİ KIRGIN

NİSANUR ÖZKAN

MUSTAFA ARDA ERDEM

MUSTAFA EFE YALÇINKAYA

DUA YAĞMUR DUZ

VAHİT KAĞAN CAN

GÜLFERAH KESKİN

BİLAL EMİR GÖK

ZEYNEP ŞEVVAL TÜRK

FATİH ÇANKAYA

HALİL TAHA YILMAZ

ERDEM TOKGÖZ

EKİN NAZ KARAKUŞ

HARUN EFE DERE

YUSUF KARTAL

EMİRHAN DÖNDÜ

ALEYNA ÖZKOZANOĞLU

METEHAN KÜTÜKDE

BUĞRAHAN KUTLU

ALMERYA ÖZKOZANOĞLU

HASAN CAN KARAKUŞ

ENES ÇÜRÜK

AHMET PALTA

ENES IŞIK

AVNİ EFE TOKUR


PAZAR ÖĞLEDEN SONRA (13:30 – 16:50 )


3-P

6-O

7-M

GÜLNAZ HAZAR

CAN KAĞAR

REŞİT HAZAR

MUSTAFA EREN ABALAK

BARAN HANBAY

AYŞE SENEM AÇIKGÖZ

ALİ MERT ABALAK

NİSANUR ERDEM

NEVA NUR CÜCE

EMİRHAN BOZKURT

MERYEM KARATAŞLIOĞLU

HİLAL YILMAZ

YAHYA MİRAÇ TUFAN

HASAN HÜSEYİN ARSLAN

ZÜLEYHA BOLAT

KAAN KAÇIRA

METİN MERT TAŞTEKİN

PINAR TORUN

MİRAÇ GÜL GÜVERCİN

MERT ARABACI

YAĞMUR KILINÇ

NURULLAH EMRE AVCI

HATİCE ALEYNA İLİK

JANBERK EFE KARTAL

GÖZDE KARAKOÇ

SAİME NUR ALTUNSOY

RANA EBRAR GÜL

YÜKSEL KALENDER

MAHMUT EFE GÜRLER

TUNAHAN GÜNGÖR

MUHAMMED ENES KUTLUCA

ZEHRA GÜLLEBAĞATUR

ATABERK TAVŞAN

SELAHATTİN YILMAZ KAMALAK

İKBAL CANSU YEŞİLOVA

KAAN KARABULAK

YUSUF ENSAR

YAĞIZ SAYIN

BUĞRA MAHARAÇ

MUHARREM ESAT İLKBAHAR

CEMİLE SILA ATEŞOĞLU

OKTAY ZOM

BERKAY KAPLANKIRAN

AYŞEGÜL NOHUTOĞLU

GÖZDE DİRLER

ÖZGÜR YAŞAR ERDEM

HASİNE GÜL AKÇAY

İLAYDA BOZKURT

Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Cep: 0505 315 94 08
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör