2017-2018 Başvuru Sonuçları


SALI DERS PROGRAMI (16:00- 19:20)


5-K

7-K

7-L

MUSTAFA DERLİ

HİRA ORTAOKULU

ONUR ŞAHİN

MEHMET AKİF

EMİNE İPEK

FAHRETTİN

BEDİRHAN KARSLI

HİRA ORTAOKULU

ZEHRA ACAR

ATATÜRK

SENA NUR DİŞLİ

FAHRETTİN

BÜNYAMİN AVCI

HİRA ORTAOKULU

SUDENAZ ÇETİNKAYA

ATATÜRK

ALPARSLAN BOZKURT

ATATÜRK

MUSTAFA EYMEN KAZAN

HİRA ORTAOKULU

OZAN TELLİ

ATATÜRK

SELİN UYAR

FAHRETTİN

İBRAHİM BERKE TÜM

HİRA ORTAOKULU

NESİBE DİDAR BAHAR

ATATÜRK

GÜLSE ÇOLAK

FAHRETTİN

AHMET FEYZİ BAĞ

HİRA ORTAOKULU

EKREM BUDAK

FAHRETTİN ALTAY

TÜRKÜ ELA ÇOLAK

FAHRETTİN

HAMZA SELAHATTİN ASLAN

HİRA ORTAOKULU

BUĞRA KEMAL SÖNMEZ

FAHRETTİN ALTAY

MERYEM ASLAN

CUMHURİYET

MUHAMMED YASİR AKAY

HİRA ORTAOKULU

BERFİN YILDIRIM

FAHRETTİN

KARDELEN KARABÖRK

CUMHURİYET

ÖMER FARUK ÇABALAK

HİRA ORTAOKULU

AYŞEGÜL YILDIRIM

FAHRETTİN

BAŞAK YILDIRIM

CUMHURİYET

ÖMER FARUK COŞKUN

HİRA ORTAOKULU

İREM KIZARMAZ

FAHRETTİN

BARIŞ AYDOĞDU

YUNUS EMRE

ÖMER FARUK SAYGAL

HİRA ORTAOKULU

CEVDET ENES ÖZAY

ATATÜRK

YILDIZ AYSAL

YUNUS EMRE

MUSTAFA EREN TORUN

HİRA ORTAOKULU

BURAK ÇETİN

FAHRETTİN

DEMET KARA

BEYTULLAH İŞLİ

HİRA ORTAOKULU

İREM DOĞAN

ATATÜRK

OSMAN BAYLAN

FURKAN DERE

HİRA ORTAOKULU

METEHAN BOZKURT

ATATÜRK

UMUT CAN BAĞATUR

ENES SALİH KILINÇ

HİRA ORTAOKULU

HASAN TOPUZ

ATATÜRK

RESUL BAŞAR

HİRA ORTAOKULU


ÇARŞAMBA GÜNÜ DERS PROGRAMI (15:30 – 18:50 )


4-K

4-L

4-M

İREM CEYLİN KARACA

ASIM GÜNDÜZ

HASAN SASA

MİMAR SİNAN

OSMAN HULİSİ KAVUN

SOKOLLU

AYSUN BİNEN

MİMAR SİNAN

İREMNUR EKİCİ

MİMAR SİNAN

AZRA KALENDER

SOKOLLU

İSMAİL ENES KARAKUŞ

ASIM GÜNDÜZ

EBRAR EYLÜL CAN

ASIM GÜNDÜZ

MUHAMMED BUĞRA GEYLAN

SOKOLLU

ÖZGÜR ÇINAR

MİMAR SİNAN

MUHAMMET MUSTAFA DELİVELİ

ŞEHİT ÇEVİK

HABİBE NAZ KEL

SOKOLLU

ENES ÖZKAYA

MİMAR SİNAN

İBRAHİM TAŞTEKİN

ASIM GÜNDÜZ

MERT SALIK

SELİM ŞAHİN

OĞUZ KAĞAN OKUR

MİMAR SİNAN

BATUHAN ARDIÇ

ASIM GÜNDÜZ

MEHMET TOPAL

KANUNİ

YASİN BEKTAŞER

MİMAR SİNAN

HAYRUNNİSA AKÇADAĞ

ŞEHİT ÇEVİK

ATİLLA TOKGÖZ

SELİM ŞAHİN

SEMA YAMAN

MİMAR SİNAN

MELİSA NUR EROL

ŞEHİT ÇEVİK

SABİHA GÖKÇE BAŞTUĞ

ASIM GÜNDÜZ

HATİCE YAPICI

ASIM GÜNDÜZ

SAMED GÜNDÜZ

ŞEHİT ÇEVİK

KEVSER ÖZ

ASIM GÜNDÜZ

SUDE KARATAŞ

MİMAR SİNAN

EBUBEKİR OĞUZ

ŞEHİT ÇEVİK

ALİ GÜNDÜZ

MİMAR SİNAN

FATMANUR ARSLAN

ASIM GÜNDÜZ

SÜMEYYE SENA İLİK

ŞEHİT ÇEVİK

EMİN TAHA BAĞATUR

ŞEHİT ÇEVİK

YİĞİT YALDIZ

MİMAR SİNAN

ÜNZÜLE TEKTEN

100.YIL

SULTAN HANBAY

ŞEHİT ÇEVİK

EMİNE KÜBRA EREN

ASIM GÜNDÜZ

LÜTFİ ALTUNSOY

ASIM GÜNDÜZ

ELANUR ŞAHANBAZ

ŞEHİT ÇEVİK

HASAN SASA

MİMAR SİNAN

DİLA DUYGUN

MİMAR SİNAN

ZÜLEYHA ÖZ

ŞEHİT ÇEVİK


PERŞEMBE GÜNÜ DERS PROGRAMI (15:30 – 18:50 )


3-K

3-L

3-M

MEDİNE DEMİREL

ASIM GÜNDÜZ

ARDA KILIÇ

ŞEHİT ÇEVİK

MUSTAFA EREN ASLAN

100.YIL

MUHAMMET EREN ÖZAY

MİMAR SİNAN

YILMAZ ENES BENLİ

M,MAR SİNAN

İSHAK ÖZBAL

MİMAR SİNAN

HASAN İSRA ORANSAL

ASIM GÜNDÜZ

SUDENAZ UÇAR

MİMAR SİNAN

AHMET ÖZBAL

MİMAR SİNAN

GÖKTUĞ ALTAN

MİMAR SİNAN

MERVE ECRİN KARATAŞ

MİMAR SİNAN

BEYZA YARAR

ASIM GÜNDÜZ

MERDAN YAĞIZ KARTAL

ŞEHİT ÇEVİK

MÜZEYYEN KAYGUSUZ

MİMAR SİNAN

EBRAR AÇIKGÖZ

MİMAR SİNAN

SİNA RÜZGAR DUZ

ŞEHİT ÇEVİK

SEVDE DAMLA YILDIZ

ŞEHİT ÇEVİK

BERAT SEFA DÖNDÜ

ŞEHİT ÇEVİK

HÜSEYİN ARDIÇ

ASIM GÜNDÜZ

YAĞMUR YILDIZ

ŞEHİT ÇEVİK

MUHAMMED TALHA GÖKDOĞAN

MİMAR SİNAN

ELİF TELLİ

MİMAR SİNAN

AYŞE ÜĞÜTEN

ŞEHİT ÇEVİK

UTKU GÜRLER

ŞEHİT ÇEVİK

HASAN MUTLU

ŞEHİT ÇEVİK

EMİR HAMZA SAVAŞ

MİMAR SİNAN

İSMAİL KAYA

MİMAR SİNAN

YUSUF KAYA

100.YIL

NECİP YILMAZ

MİMAR SİNAN

ÖMER ALİ YILDIZ

ŞEHİT ÇEVİK

SÜMEYYE KASAP

100.YIL

MUHAMMED EYMEN GÖLTEPE

MİMAR SİNAN

KAĞAN EMRE ARSLAN

ŞEHİT ÇEVİK

BUSENAZ TAVŞAN

ASIM GÜNDÜZ

GÜLŞEN NEVA DELİASLAN

ŞEHİT ÇEVİK

SİNEM YILMAZ

ŞEHİT ÇEVİK

AYBUKE BUSENUR ERSOY

ŞEHİT ÇEVİK

SİNEM YILMAZ

ŞEHİT ÇEVİK

ÖMER FARUK DURAKÇI

ŞEHİT ÇEVİK

İLAYDA DUDU AKKUŞ

ASIM GÜNDÜZ

GÖKÇE SULTAN YILMAZ

ŞEHİT ÇEVİK

EZGİ DAĞ

ŞEHİT ÇEVİK

BUĞRA ÖZTÜRK

KANUNİ

DEFNE MERT

DENİZCİLER M.KEMAL İLKOKULU


CUMA GÜNÜ DERS PROGRAMI (14:00 – 17:20)


3-N

4-N

4-O

Nida Telli

SELİM ŞAHİN

Mehmet Erdi Ercin

KANUNİ

Ahmetcan Nohutoğlu

KANUNİ

Yusuf Yıldırım

SELİM ŞAHİN

Rümeysa Atay

KANUNİ

Burak Ökkeş Nur

KANUNİ

Zeynep Arlı

SELİM ŞAHİN

Ahmet Ziya Özbek

KANUNİ

Erol Taha Yurter

KANUNİ

Yüsra Yaşar

SELİM ŞAHİN

Muhammed Salih Koç

SELİM ŞAHİN

Nisa Açıkgöz

KANUNİ

Belinay Sungur

SELİM ŞAHİN

Batuhan Enes Keskin

KANUNİ

Gizem Dirler

SELİM ŞAHİN

Cansu Demirci

SELİM ŞAHİN

Yaser Doğan

KANUNİ

Selahattin Erşan

SELİM ŞAHİN

Muhsin Emir Öz

KANUNİ

Hilal Şahin

KANUNİ

Gülden Berber

SELİM ŞAHİN

Elif Orhan

SELİM ŞAHİN

Ali Özer

SELİM ŞAHİN

Berat Sönmez

SELİM ŞAHİN

Hakan Çankaya

KANUNİ

Hikmet Altok

SELİM ŞAHİN

Mehmet Can Cinkara

SELİM ŞAHİN

Hüseyin Gürbüz

SELİM ŞAHİN

Yaren Sena Durmuş

KANUNİ

Mehmet Efe Alkış

SELİM ŞAHİN

Irmak Fettahoğlu

SELİM ŞAHİN

Özlem Avcı

KANUNİ

Görkem Bulut

KANUNİ

Kerem Kara

SELİM ŞAHİN

Bestami Yakup Erdem

SELİM ŞAHİN

Nihal Doğan

SELİM ŞAHİN

Hamza Enes Arpaç

KANUNİ

YAREN KAYALI

KANUNİ

MERVE EROL

SELİM ŞAHİN

Nazlı Kara

SELİM ŞAHİN

SALİH GÖZÜDOK

KANUNİ

SÜHEYLA AYDIN

SLEİM ŞAHİN

ÖKKEŞ MURAT YILDIRIM

SELİM ŞAHİN

BAHADIR YAŞAR KARA

İSDEMİR

İPEK AK

SELİM ŞAHİN


CUMARTESİ SABAH (09:00 – 12.20)


5-L

5-M

4-P

KENAN YILDIRIM

ATATÜRK

ELİF NAZ ÜNAL

ATATÜRK

YAREN YARAR

SELİM ŞAHİN

ŞERİFE GÜL OKUR

ATATÜRK

YAVUZ BURAK MUTLU

ATATÜRK

DEDE KAAN DELİBAŞ

SELİM ŞAHİN

EBRAR ÖZAY

ATATÜRK

MELİH ALPEREN TUFAN

F.ALTAY

MEVLÜT YILDIRIM

SELİM ŞAHİN

LAMİA FEYZA ÇETİNKAYA

ATATÜRK

ELİF BOĞA

ATATÜRK

CAN ÇINAR

İNÖNÜ İLKÖĞRETİM

BELİNAY GÜLER KARACA

ATATÜRK

AHMET YUSUF ÇOLAK

ATATÜRK

GÜLSU MELEK ERDEM

İLKKURŞUN

AZRA OĞUZ

ATATÜRK

KENAN YILDIRIM

ATATÜRK

EGE EREN AMAÇ

MEHMET AKİF

VOLKAN AGRAS

F.ALTAY

NİSA NUR MENGÜŞLÜ

ATATÜRK

ASYA BAYAR

SELİM ŞAHİN

BARAN AKKUŞ

ATATÜRK

ŞERİFE GÜL OKUR

ATATÜRK

KAYRA DORUK DİLİÇIKIK

MEHMET AKİF

SÜLEYMAN DURMUŞ

F.ALTAY

ÖMER DURMUŞ

ATATÜRK

YASEMİN NUR KARABULAK

SELİM ŞAHİN

MEHMET AKİF KUREN

ATATÜRK

BERİL ÖZKUL

ATATÜRK

BAŞAK ALTAN

SELİM ŞAHİN

İZZETTİN DEMİRTAŞ

ATATÜRK

SENA ÖLMEZ

ATATÜRK

METEHAN TURAN

SELİM ŞAHİN

BERİN SENA AKSOY

ATATÜRK

BARIŞ ÇOLAK

ATATÜRK

AHMET KAAN PARLAK

SELİM ŞAHİN

ENVER HAPPANİ

ATATÜRK

HARUN YAHYA ÖZÇAL

ATATÜRK

NİYAZİ TEKİN ARICA

İSKENDERUN

MEHMET ARICA

İSKENDERUN

ŞERİFE SEVAL UYAR

SELİM ŞAHİN

ASAF BUĞRA DUDUOĞLU

İLK KURŞUN


CUMARTESİ ÖĞLEDEN SONRA (13:30 – 16:50 )


3-O

5-N

6-K

HÜSEYİN BATIN TARHAN

MİMAR SİNAN

İLYAS KAAN ÇEÇEN

YEŞİLKÖY 19 ARALIK

ABDULSAMED TATLI

HİRA ORTAOKULU

HÜSEYİN BİLAL CAN

MİMAR SİNAN

NİSANUR ERGÜN

ATATÜRK

AHMET BAKİ KARADENİZ

HİRA ORTAOKULU

GÜLDÜNYA BAHAR

MİMAR SİNAN

YİĞİT EFE GÜRLER

İ.HATİP

AHMET KASIM DERTLİ

HİRA ORTAOKULU

ALPEREN TUĞRA KILIÇ

MİMAR SİNAN

OSMAN TARIK NUR

ATATÜRK

ALİ KARAOSMAN

HİRA ORTAOKULU

ZEYNEP OKUR

MİMAR SİNAN

HABİB CAN KIRIŞ

ATATÜRK

MUHAMMED EMİN CAN

HİRA ORTAOKULU

ADA GÜRSOY

MİMAR SİNAN

HATİCE CAN

ATATÜRK

ABDULLAH YILMAZ

HİRA ORTAOKULU

Kerem Aslan

SELİM ŞAHİN

FATMA SENA YARKILI

F.ALTAY

EBUBEKİR SAMİ AKKOYUN

HİRA ORTAOKULU

Mirza Ali

SELİM ŞAHİN

NİSA TEZCAN

Y.EMRE

HALİL TEKECİ

HİRA ORTAOKULU

İBRAHİM ÖZTÜRK

ŞEHİT ÇEVİK

ATİLLA KÜTÜKDE

ATATÜRK

HASAN HÜSEYİN İŞGÖREN

HİRA ORTAOKULU

MUHAMMET EMRE AYSAL

KANUNİ

ENES FATİH ANURSAL

ŞÜKRÜ PAŞA

MEHMET AKİF ÇELİK

HİRA ORTAOKULU

NİSA DEMİR

KANUNİ

SEDEF ASLAN

ATATÜRK (DÖRTYOL)

MUHAMMED FURKAN KAZAN

HİRA ORTAOKULU

ESİLA GÜŞTA DEMİR

KANUNİ

AYŞENUR BİLĞAY

YUNUS EMRE

NİYAZİ ÇAKIR

HİRA ORTAOKULU

ZEYNEP ECE ÖZLÜK

ŞEHİT ÇEVİK

BERAT KAYRA DÖNMEZ

F.ALTAY

ÖMER FARUK ZOR

HİRA ORTAOKULU

MELEK PALTA

SELİM ŞAHİN

UBEYDULLAH POLAT

HİRA ORTAOKULU

YUSUF BERKAY ÖZCAN

HİRA ORTAOKULU

ZÜBEYR SEMERCİ

HİRA ORTAOKULU


PAZAR SABAH (09:00 – 12:20 )


6-L

6-M

6-N

SUDENAZ KARATAŞLI

ATATÜRK

AHMET KARAGÜL

ATATÜRK

PERİSU GÜMÜŞSOY

F.ALTAY

ZİLAN KAYA

CUMHURİYET

AHMET AKKAR

F.ALTAY

ARDA ŞAHİN

F.ALTAY

FEYZİ SALABGİR

ATATÜRK

LATİFE YARAR

F.ALTAY

ELİF İPEK ÖTER

F.ALTAY

MUSTAFA YUNUS BOĞA

F.ALTAY

ABDULLAH MERT MERTER

ATATÜRK

SENA ŞAHİN

F.ALTAY

DEDE ALP DELİBAŞ

F.ALTAY

KEREM ASLAN

ATATÜRK

SAFİYE YAMAN

ATATÜRK

AHMET BERKAY AKSAY

M.AKİF

ÇİĞDEM SEYMEN

ATATÜRK

MERT MUSTAFA TUFAN

F.ALTAY

AYSEL SELVİ KIRGIN

ATATÜRK

NİSANUR ÖZKAN

F.ALTAY

MUSTAFA ARDA ERDEM

Y.EMRE

MUSTAFA EFE YALÇINKAYA

BAHÇEŞHİR KOLEJİ

DUA YAĞMUR DUZ

NENE HATUN

VAHİT KAĞAN CAN

F.ALTAY

GÜLFERAH KESKİN

ATATÜRK

BİLAL EMİR GÖK

F.ALTAY

ZEYNEP ŞEVVAL TÜRK

Y.EMRE

FATİH ÇANKAYA

Y.EMRE

HALİL TAHA YILMAZ

BİLGİNLER

ERDEM TOKGÖZ

TUFAN KOLEJİ

EKİN NAZ KARAKUŞ

F.ALTAY

HARUN EFE DERE

ATATÜRK

YUSUF KARTAL

F.ALTAY

EMİRHAN DÖNDÜ

F.ALTAY

ALEYNA ÖZKOZANOĞLU

F.ALTAY

METEHAN KÜTÜKDE

ATATÜRK

BUĞRAHAN KUTLU

F.ALTAY

ALMERYA ÖZKOZANOĞLU

F.ALTAY

HASAN CAN KARAKUŞ

F.ALTAY

ENES ÇÜRÜK

ÇAĞLALIK

AHMET PALTA

F.ALTAY

ENES IŞIK

F.ALTAY

AVNİ EFE TOKUR

ATATÜRK


PAZAR ÖĞLEDEN SONRA (13:30 – 16:50 )


3-P

6-O

7-M

GÜLNAZ HAZAR

TİCARET VE SANAYİ

CAN KAĞAR

AKDENİZ

REŞİT HAZAR

İSKENDERUN Y.EMRE

MUSTAFA EREN ABALAK

GAZİ İLKOKULU

BARAN HANBAY

FATİH

AYŞE SENEM AÇIKGÖZ

CUMHURİYET

ALİ MERT ABALAK

GAZİ İLKOKULU

NİSANUR ERDEM

Y.EMRE

NEVA NUR CÜCE

EMİRHAN BOZKURT

BİLGİNLER KOLEJİ

MERYEM KARATAŞLIOĞLU

İ.HATİP

HİLAL YILMAZ

YAHYA MİRAÇ TUFAN

TUFAN KOLEJİ

HASAN HÜSEYİN ARSLAN

F.ALTAY

ZÜLEYHA BOLAT

ÇAĞLALIK

KAAN KAÇIRA

SELİM ŞAHİN

METİN MERT TAŞTEKİN

F.ALTAY

PINAR TORUN

ÇAĞLALIK

MİRAÇ GÜL GÜVERCİN

SOKOLLU MEHMET PAŞA

MERT ARABACI

Y.EMRE

YAĞMUR KILINÇ

ÇAĞLALIK

NURULLAH EMRE AVCI

SOKOLLU

HATİCE ALEYNA İLİK

İ.HATİP

JANBERK EFE KARTAL

FAHRETTİN

GÖZDE KARAKOÇ

SOKOLLU

SAİME NUR ALTUNSOY

F.ALTAY

RANA EBRAR GÜL

YÜKSEL KALENDER

SOKOLLU

MAHMUT EFE GÜRLER

İ.HATİP

TUNAHAN GÜNGÖR

MUHAMMED ENES KUTLUCA

SOKOLLU

ZEHRA GÜLLEBAĞATUR

İ.HATİP

ATABERK TAVŞAN

F.ALTAY

SELAHATTİN YILMAZ KAMALAK

ŞEHİT ÇEVİK

İKBAL CANSU YEŞİLOVA

Y.EMRE

KAAN KARABULAK

F.ALTAY

YUSUF ENSAR

ŞEHİT ÇEVİK

YAĞIZ SAYIN

ATATÜRK

BUĞRA MAHARAÇ

Y.EMRE

MUHARREM ESAT İLKBAHAR

ŞEHİT ÇEVİK

CEMİLE SILA ATEŞOĞLU

Y.EMRE

OKTAY ZOM

ÇAĞLALIK

BERKAY KAPLANKIRAN

ÇAĞLALIK

AYŞEGÜL NOHUTOĞLU

Y.EMRE

GÖZDE DİRLER

F.ALTAY

ÖZGÜR YAŞAR ERDEM

F.ALTAY

HASİNE GÜL AKÇAY

F.ALTAY

İLAYDA BOZKURT

Y.EMRE

Hakkımızda

Mavinin yeşille, sanayinin doğayla kucaklaştığı Payas’ta, geleceğin rekabet dolu dünyasında fark yaratacak; yaratıcı,kendine güvenen,21. yüzyılın becerileriyle donanmış bireyleri yetiştiriyoruz.
Daha Fazla

İLETİŞİM

Türk Yurdu Parkı Karbeyaz Mh.
Payas/Hatay/TÜRKİYE

Telefon: 0326 755 93 31
Cep: 0505 315 94 08
Email: info@payastem.com

Google Map ' de Gör